KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13128514
nr 1312 8514
Akvarell
Bert Forkström. Signerad, daterad 1985,24x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:31:38
150 kr